• 2w1

Wózki wielofunkcyjne MAST Swiss Design, to uniwersalne modele dedykowane dzieciom już od pierwszych chwil życia. Składają się z gondoli osadzonej na stabilnym stelażu. Ich zaletą jest to, że można w nich ustawiać siedzisko, tak, żeby maluch wygodnie leżał lub siedział.
  • Parametry

Wózek jest jednym z największych zmartwień młodych rodziców, którzy szukają najlepszego wyposażenie, oferującego wygodę obsługi, lekkość i bezpieczeństwo. Wózek głęboko-spacerowy jest jednym z tych elementów, o których nie wolno zapominać, ponieważ dzięki niemu możemy wyjść z noworodkiem na świeże powietrze, by dotleniło się wystarczająco i mogło poznawać otaczający je świat.

Wózek głęboko-spacerowy składa się z dwóch elementów: gondoli i ramy. Pierwszy człon musi oferować bezpieczeństwo i wygodę maluszka, chroniąc je przed wypadnięciem, niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi i osłaniając pociechy przed słońcem. Zadaniem drugiego jest amortyzacja wszystkich nierówności i płynne poruszanie się po okolicy. Warto wybierać funkcjonalne modele, w których można zamienić gondolę w nosidełko, a rama może stanowić podstawę dla wózków spacerowych, które dostosowane są dla większych dzieci.