• ROWERKI

Nasze dzieci rosną w zawrotnym tempie. Dopiero co uczyły się stawiać pierwsze kroki, a już za chwilę wsiadają na rowerek trójkołowy z zapałem pedałując przed siebie. Taki rodzaj jednośladu to propozycja dla maluchów od 12 do 36 miesiąca życia, czyli dla tych, które mogą już w pełni samodzielnie się poruszać.

W naszym sklepie internetowym Bertonipolska.pl znajdziesz różne rowerki trójkołowe dla dzieci. Mamy modele dla dziewczynek oraz dla chłopców. Pojazdy z odpinanymi daszkami, z obracanym siedzeniem oraz z pasami, które zapewniają bezpieczeństwo Twojej pociesze.

  • Parametry

Pierwsze próby utrzymania równowagi dzieli od samodzielnych wycieczek rowerowych długa, ale jakże fascynująca droga. Aby wspierać młodych amatorów kolarstwa odpowiednio do ich wieku, stworzyliśmy wyjątkowo bogatą ofertę rowerków dziecięcych, rowerków biegowych i pojazdów dla najmłodszych. Poruszanie się rozmaitymi pojazdami i rowerkami biegowymi dzieci mogą rozpocząć już niedługo po opanowaniu umiejętności chodzenia, poznając w ten sposób niezwykle szybko techniczne podstawy jazdy na rowerze i doświadczając radości, jaką ta z sobą niesie. Odpowiednio bezpieczne rowerki o ergonomii przystosowanej do potrzeb dziecka sprawiają, że z każdym rokiem wzrasta u niego chęć do pedałowania.

Rowerki dla najmłodszych stanowią świetną alternatywę dla klasycznych jednośladów, a także wózków spacerowych, a przy tym pozwalają zaspokoić naturalną potrzebę ruchu oraz uatrakcyjnić maluchom czas. Rowerki dziecięce trójkołowe (nauka pedałowania) i biegowe (utrzymywanie równowagi) to również prosty sposób na przygotowanie pociechy do jazdy na jednośladzie. Dlatego polecamy je wszystkim rodzicom, którzy pragną zapewnić swoim maluchom ogrom frajdy podczas spacerów.