• Trójkołowe

Nasze dzieci rosną w zawrotnym tempie. Dopiero co uczyły się stawiać pierwsze kroki, a już za chwilę wsiadają na rowerek trójkołowy z zapałem pedałując przed siebie. Taki rodzaj jednośladu to propozycja dla maluchów od 12 do 36 miesiąca życia, czyli dla tych, które mogą już w pełni samodzielnie się poruszać.

W naszym sklepie internetowym Bertonipolska znajdziesz różne rowerki trójkołowe dla dzieci. Mamy modele dla dziewczynek oraz dla chłopców. Pojazdy z odpinanymi daszkami, z obracanym siedzeniem oraz z pasami, które zapewniają bezpieczeństwo Twojej pociesze.

  • Parametry

Czym charakteryzuje się rowerek dziecięcy trójkołowy?

Czym różnią się rowerki trójkołowe od biegowych? Te pierwsze mają pedały i napęd nożny. Dziecko już od początku ma szansę uczyć się jazdy, podczas gdy rodzic bezpiecznie prowadzi pojazd. Kolejna zaleta takich modeli to podnóżki, na których maluch komfortowo postawi nogi, wtedy gdy się zmęczy lub gdy nie ma ochoty pedałować.

Warto wspomnieć, że rower dla niemowlaka i dla nieco starszej pociechy jest wyposażony w uchwyt zamocowany z tyłu. Opiekun cały czas ma kontrolę nad jednośladem, a dziecko może się beztrosko bawić. Z kolei o równowagę pojazdu dbają dwa tylne koła, dzięki którym maluch siedzi stabilnie i w pełni bezpiecznie. Nie przewróci się nawet podczas zjazdu z górki.

Rowerek trójkołowy dla dziewczynki i chłopca

W naszym sklepie mamy modele dedykowane jej i jemu. Różnią się przede wszystkim kolorystyką. W zależności od upodobań malucha możesz wybrać różowy, czerwony czy beżowy rowerek trójkołowy dla dziewczynki lub szary, granatowy czy zielony dla chłopca.

Każdy z jednośladów dla najmłodszych dostępnych w naszej ofercie posiada liczne funkcjonalności, które zwiększają komfort użytkowania. Rowerki trójkołowe z daszkiem chronią przed deszczem i słońcem, a obrotowe siedziska umożliwiają dziecku siedzenie twarzą do rodzica czy opiekuna. W wielu modelach jest też możliwość jazdy w pozycji leżącej. Taka opcja sprawdzi się, gdy maluch się zmęczy i zaśnie na wycieczce.

Rower trójkołowy dla dzieci – przydatne funkcjonalności

Z myślą o komforcie dzieci i rodziców producenci zadbali o liczne udogodnienia. Trójkołowy rowerek często ma wzmocnione, regulowane oparcie oraz poręcz, którą w razie potrzeby łatwo się zdejmuje. W wielu modelach znajdują się też praktyczne schowki, w których można trzymać rzeczy malucha czy torbę z zakupami.

Dużą zaletą jest też miękka, zdejmowana tapicerka oraz antypoślizgowe manetki i hamulce. Wybierając rowerek dziecięcy w naszym sklepie, masz pewność, że jest w pełni bezpieczny oraz wygodny dla malucha.