• SPANIE

Dla osób, które mają dzieci i do tego często podróżują lub odwiedzają krewnych, łóżeczko turystyczne bywa wybawieniem. Zapewnia maluchowi komfort spania w każdym miejscu oraz sytuacji. Nie ma znaczenia, czy wyjeżdżacie na tygodniowe wakacje, czy odwiedzacie rodzinę mieszkającą kilka kilometrów dalej. Niemowlak, aby zasnąć, potrzebuje nie tyle spokoju, ile przede wszystkim bezpieczeństwa. Zabierając ze sobą łóżeczko turystyczne dla dziecka, zapewnicie mu wygodną przestrzeń do zabawy i spania. Nie musicie się już wówczas martwić, że maluch podczas zmiany pozycji spadnie lub w jego ręce trafią niepowołane przedmioty. Produkt Lorelli jest obowiązkowym wyposażeniem każdej podróży – zarówno tej małej, jak i dużej.

  • Parametry

Jakie łóżeczko turystyczne dla dziecka?

Nowoczesne łóżeczka turystyczne posiadają wiele dodatkowych funkcji, których celem jest usprawnienie opieki nad małym dzieckiem. Odpowiednie wyposażenie pomaga rodzicom sprawnie zająć się maluchem poza domem, często w niesprzyjających temu okolicznościach. Produkt powinien być przede wszystkim stabilny oraz łatwy i szybki w rozkładaniu. Na jakie dodatkowe właściwości należy zwrócić uwagę podczas wyboru łóżeczka?

Rodzaje łóżeczek turystycznych

Podczas zakupu łóżeczka możemy spotkać się z następującymi modelami:

  • łóżeczko turystyczne z funkcją bujania – dzięki dodatkowemu elementowi na spodzie produkt zamienia się w kołyskę, bujanie działa na dziecko usypiająco i uspokajająco;
  • łóżeczko turystyczne z moskitierą – przydatne podczas przebywania na dworze, dziecko może obserwować otoczenie, ale tym samym jest chronione przed owadami;
  • łóżeczko turystyczne z przewijakiem – pozwala na zaoszczędzenie przestrzeni, przewijak jest stabilny i umożliwia sprawne przewinięcie malucha w każdym miejscu;
  • łóżeczko turystyczne z zadaszeniem – chroni dziecko przed promieniami słonecznymi. To dobry wybór, jeśli maluch często przebywa na dworze.

Łóżeczko turystyczne dla niemowlaka – czy to dobry wybór?

Już od pierwszych miesięcy życia dziecko powinno być przyzwyczajane do przebywania w łóżeczku turystycznym. Według specjalistów odpowiednio dobrane nie wpływa negatywnie na rozwój niemowlaka i z powodzeniem może zastąpić tradycyjne łóżeczko drewniane. Należy jedynie zadbać o prawidłowe parametry wybranego modelu, czyli twarde, solidne dno oraz materac najwyższej jakości. Interesującą opcją są dwupoziomowe produkty, w których materac można ustawić na jednej z dwóch wysokości.

Jak transportować łóżeczko turystyczne?

Każdy model posiada instrukcję podpowiadającą, jak prawidłowo złożyć i rozłożyć łóżeczko. Najpierw należy rozpocząć od montażu szkieletu, a później trzeba docisnąć środek. Nasze artykuły w większości posiadają system szybkiego składania, dzięki czemu każdy poradzi sobie ze złożeniem go do kompaktowych rozmiarów. Dodatkowo asortyment z firmy Lorelli posiada kółka ułatwiające transport oraz specjalne torby chroniące przed zabrudzeniem.

Dodatkowe wyposażenie do łóżeczek

Tak jak w przypadku każdego innego produktu łóżeczka mogą różnić się od siebie dodatkowymi akcesoriami. Co ważne – każde z nich posiada podwójne zabezpieczenie przed samoczynnym złożeniem oraz zabezpieczenia na rogach. Dłuższe boki najczęściej wykonane są z siateczki, co znacznie ułatwia kontakt z dzieckiem. Dodatkowe kieszenie oraz schowki umożliwiają wygodne przechowywanie zabawek. Do modeli oferowanych w naszym sklepie dołączone zostały wysokiej jakości materace. Łóżeczka turystyczne Lorelli charakteryzują się solidnym wykonaniem oraz atrakcyjnymi wzorami. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony, by poznać asortyment – z pewnością znajdziesz w nim produkty idealne dla Twojego malucha.