• AKCESORIA DO FOTELIKÓW

Jednym z głównych czynników wpływających na to, czy podróż samochodem z dzieckiem będzie przyjemna czy uciążliwa, jest odpowiednio dobrany fotelik samochodowy. Aby umożliwić dzieciom, jak i ich rodzicom, podróżowanie bez problemów, producenci nie tylko stworzyli foteliki zapewniające pełne bezpieczeństwo i komfort, ale dodatkowo przygotowali szereg akcesoriów do fotelików samochodowych.

 

  • Parametry

Marka Zopa ma w swojej ofercie akcesoria, które mają na celu zwiększenie komfortu jazdy. Jednym z takich akcesoriów jest lusterko samochodowe, dzięki któremu rodzic może mieć w zasięgu wzroku swoje dziecko, bez potrzeby obracania się do tyłu. Kolejnym praktycznym dodatkiem są organizery na siedzenie samochodowe, dzięki któremu w jednym miejscu można zebrać wszystkie drobne przedmioty przydatne podczas jazdy.

Wielu rodziców z doświadczenia wie, że dzieci uwielbiają psocić, nawet podczas jazdy samochodem. Najczęściej zdarza im się kopać siedzenia, czy rozsypywać okruszki jedzenia. W takich sytuacjach niezbędny może okazać się pokrowiec na fotelik samochodowy, dzięki któremu rodzicom będzie łatwej utrzymać samochód w czystości. Jednym z rodzajów pokrowców są pokrowce letnie, wykonane z lekkiej bawełny, które bez problemu pochłoną wilgoć i zapewnią dziecku jak największy komfort podczas upalnych dni. Kolejnym funkcjonalnym dodatkiem jest osłonka przeciwsłoneczna, dzięki której promienie słoneczne nie będą raziły dziecka podczas jazdy. W naszej ofercie znajdziecie osłonki na boczne szyby lub roletki przeciwsłoneczne w różnych wariantach kolorystycznych, na przykład z postaciami z ulubionych bajek. Niektórzy producenci oferują również daszki przeciwsłoneczne, które można montować bezpośrednio na foteliku.