• Organizery

Uniwersalny organizer można przymocować do wszystkich wózków, a dzięki inteligentnemu projektowi zawsze będziesz mieć pod ręką najważniejsze rzeczy. Nasz stylowy organizer MAST Swiss Design można zawiesić na rączce wózka, ale za pomocą dołączonego paska można go również zamienić w torbę na ramię. Kilka wewnętrznych i zewnętrznych kieszeni sprawia, że to idealna oszczędność miejsca dodatkowo posiada jedną izolowaną kieszeń, która utrzymuje butelki w chłodzie lub cieple.

  • Parametry

Torby, plecaki i organizery do wózka to nieodłączny element każdej wyprawki dla świeżo upieczonej mamy. Niemal żaden spacer nie może w końcu obejść się bez odpowiednich akcesoriów i przyborów dziecięcych, których potrzebuje maluszek. Bez względu na to, czy wybierasz się na szybkie zakupy z dzieckiem, czy dłuższą wycieczkę w ciepłe, leniwe popołudnie, z pewnością przyda Ci się pojemna torba, plecak i organizer do spacerówki, idealna do tego, by pomieścić choćby chusteczki, wodę, pieluszki i niezbędny pokarm dla maluszka.

Na stronie tej kategorii czekają nie tylko torby dla mam, ale i przydatne organizery, plecaki. Rozumiemy, że podczas spaceru nie chcesz tracić czasu na poszukiwanie potrzebnych produktów, dlatego wiele z naszych plecaków do wózka ma specjalne kieszonki różnej wielkości. Pomieścisz w nich zarówno drobne przedmioty, na przykład smoczek, klucze czy telefon, jak i nieco większe, typu pieluszki dla maluszka i dodatkowy kocyk.

Wszystkie plecaki i torby do wózka na smyk.com zostały wykonane z wysokich jakościowo materiałów, co sprawia, że są niezwykle wytrzymałe i służą przez długi czas. Wiele z nich posiada dodatkowe kieszenie termiczne, dzięki którym jedzenie dla szkraba utrzyma właściwą temperaturę, przenośną matę, która przyda się podczas przewijania maluszka, i regulowany pasek, który z kolei pozwoli Ci zawiesić torbę na wózku w wybranym przez siebie miejscu.

Choć wytrzymałość i pojemność są najważniejsze, to dobrze też wiemy, że taka każdy plecak, organizer i torba powinny być stylowe i eleganckie. Dlatego w tej kategorii znajdziesz plecaki, torby i organizery do wózka w najróżniejszych wzorach i barwach. Czekają na Ciebie ciemne, klasyczne produkty, a także bardziej kolorowe czy oryginalne. Każda z mam znajdzie torbę do spacerówki idealną dla siebie i swojego szkraba.