• Sposoby płatności

Akceptujemy następujące formy płatności:

Zwykły przelew bankowy

Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, na konto bankowe, którego dane otrzymasz od nas po złożeniu zamówienia. Towar zostanie wysłany do Ciebie po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie (zazwyczaj następnego dnia roboczego po dokonaniu przelewu). Przy płatności zwykłym przelewem NIE DOLICZAMY DODATKOWYCH OPŁAT. Zamówienia wysyłamy w dni robocze do godz. 16.00.
Dane do przelewu tradycyjnego: BNP Paribas Bank Polska S.A. 06 1600 1039 1847 9387 6000 0001.

Płatność za pobraniem

Zapłaty dokonujesz u kuriera, który dostarczy Ci przesyłkę pod wskazany przez Ciebie adres. Wymagane jest posiadanie odpowiedniej kwoty w gotówce - bez zapłaty kurier nie wyda Ci zamówionej przesyłki. Przy płatności za pobraniem NIE DOLICZAMY DODATKOWYCH OPŁAT. Zamówienia złożone w dni robocze do godz. 16.00 z opcją płatności za pobraniem wyślemy tego samego dnia.

Szybkie płatności Blue Media

Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia za pośrednictwem systemu szybkich płatności obsługiwanych przez Blue Media. Towar zostanie wysłany do Ciebie po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie (wpłaty księgowane są zazwyczaj w ciągu kilku minut po dokonaniu przelewu). Zamówienia wysyłamy w dni robocze do godz. 16.00.