• Osłony przeciwsłoneczne

Osłony i rolety przeciwsłoneczne do samochodu powinny towarzyszyć podczas każdej podróży. Jeżeli chcemy podróżować z dzieckiem samochodem, powinniśmy zadbać o jego bezpieczeństwo, ale też o wygodę. Jest to bardzo ważne dla wspólnego komfortu podróży, bez względu na to, czy jest to krótka przejażdżka, czy długa trasa na wakacje. Czynnikiem drażniącym dziecko mogą być silne promienie słoneczne, które oślepiają malca i powodują wzrost temperatury wewnątrz samochodu. Aby zapewnić swoim pociechom maksymalną wygodę w podróży, szczególnie podczas bardzo słonecznego dnia, należy zastosować osłony przeciwsłoneczne na szyby samochodowe dla dzieci.

  • Parametry

Kolorowe dekoracje na szybę

W sklepie bertonipolska.pl rolety przeciwsłoneczne oraz osłony na szyby samochodowe dla dzieci oferowane są w różnych kształtach, kolorach i wzorach. Osłona na szybę samochodu dla dzieci z ulubioną postacią z bajki będzie praktycznym gadżetem pomagających chronić pociechę przed drażniącym blaskiem słońca i szkodliwym działaniem promieni słonecznych, a jednocześnie atrakcyjną dekoracją dla najmłodszych podróżników. W zależności od modelu wybrane rolety i osłony przeciwsłoneczne do samochodu dla dzieci może mieć atrakcyjną grafikę.

Klasyczne rolety samochodowe dla dzieci

Rodzicom, którym zależy na eleganckim wyglądzie auta, szczególnie polecamy klasyczne rolety i zasłonki przeciwsłoneczne w kolorze czarnym, wykonane z bezpiecznych dla dzieci materiałów. Warto zwrócić uwagę, że do wyboru są dwa rodzaje produktów - są to osłonki do samochodu dla dzieci bądź rolety do samochodu dla dzieci. Oba te produktu wykonane zostały z trwałej i estetycznej tkaniny. Nie zawierają ftalanów, które mogłyby powodować alergię i dziecięcą astmę. Duże znaczenie ma również to, że tkanina doskonale chroni przed słońcem, ale nie zasłania dziecku widoczności i pozwala na obserwowanie otoczenia. Rolety samochodowe dla dzieci można zwinąć automatycznie po naciśnięciu przycisku. Proponowane zasłonki do samochodu dla dzieci są bardzo łatwe w montażu - mocowane są do szyby za pomocą gumowych przyssawek i można je założyć na szybę każdego samochodu w kilku prostych krokach. Zasłonki przeciwsłoneczne sprzedawane są w komplecie po dwie sztuki.

Zapraszamy Państwa do wyboru zasłonek przeciwsłonecznych na szyby i umilenia swojemu dziecku chwil spędzonych w samochodzie. Zasłonki pozwolą zadbać o wygodę, ale też zdrowie dziecka - ochronią twarz i oczy przed nadmierną ekspozycją słoneczną, a jednocześnie zabezpieczą przed przegrzaniem oraz umożliwią podziwianie pięknych widoków bez oślepiającego blasku. Przed podróżą warto również zadbać o zakup inne akcesoriów samochodowych dla dzieci.