• LEŻACZKI BUJACZKI

Wielofunkcyjny leżaczek dla noworodka jest obecnie jednym z kluczowych elementów wyprawki dla maluszka. Oferujemy szeroki wybór produktów z opcją bujania, które utulają dziecko do snu, zapewniają mu świetną zabawę i jednocześnie stymulują zmysły. Wysokiej jakości leżaczki dla niemowląt zachwycają precyzją wykonania i atrakcyjnym wzornictwem, dzięki czemu świetnie sprawdzają się w roli prezentu dla przyszłej mamy.

  • Parametry

Bujak dla noworodka – zaprojektowany w trosce o bezpieczeństwo

Idealne akcesoria dla najmłodszych dzieci powinny być nie tylko funkcjonalne, ale przede wszystkim bezpieczne. Bujaczki leżaczki doskonale wpisują się w tę zasadę. Renomowani producenci stosują w nich wiele udogodnień, które dodatkowo zapewniają im odpowiednią stabilność. W dostępnych modelach znajdują się pasy bezpieczeństwa, świetnie przytrzymujące dziecko. Z łatwością można je zapiąć, aby zmniejszyć ryzyko wypadnięcia nawet przy intensywnych ruchach. Dodatkową zaletą jest obecność blokady, dzięki której dalsze kołysanie zostaje uniemożliwione. Warto także zwrócić uwagę na specjalnie wyprofilowane siedzenie, w pełni odpowiadające ergonomii maluszka.

Atrakcyjne wzornictwo i wesoła kolorystyka

Już od najmłodszych lat dzieci zwracają uwagę na wygląd otaczających je przedmiotów. Mniej więcej od 7. miesiąca życia maluszek zaczyna rozpoznawać kolory. Utrzymany w efektownym designie leżaczek dla niemowlaka przykuje jego wzrok i szybko stanie się jednym z ulubionych miejsc beztroskiej zabawy. W naszym sklepie są dostępne modele w ciekawych odsłonach kolorystycznych. Szeroki wybór odcieni poszycia usatysfakcjonuje najbardziej wymagających klientów. Zaletą są także radosne zdobienia, na przykład w postaci sympatycznych zwierzątek. Jasnoróżowy, błękitny lub różowy leżaczek wspaniale wpisze się w aranżację pokoju maluszka.

Bujaczek dla niemowlaka – sposób na uspokojenie maluszka

Nie jest tajemnicą, że jednostajne bujanie świetnie relaksuje niemowlę i wprowadza w błogi nastrój. Leżaczek bujaczek doskonale sprawdza się w roli nowoczesnej alternatywy dla tradycyjnej kołyski. Delikatny ruch szybko uspokaja podczas płaczu oraz usypia do snu. Warto podkreślić, że wśród dostępnych produktów można znaleźć modele kołyszące zarówno w pozycji siedzącej, jak i leżącej. Taki bujaczek dla dziecka to sprawdzony sposób na odprężenie maluszka. Wiele dostępnych modeli dodatkowo jest wyposażonych w funkcję wibrowania. Nie trzeba obawiać się zbyt dużej intensywności kołysania – każdy bujak dla noworodka jest projektowany z myślą o bezpieczeństwie pociechy.

Dodatkowe funkcje w bujaczkach

Producenci akcesoriów dla dzieci starają się zadbać o ich wielofunkcyjny charakter. Dowodem na to jest także bujaczek leżaczek, który w zależności od wybranej marki może być wyposażony w wiele dodatkowych udogodnień. W poszczególnych modelach za znamienny atut należy uznać obecność niewielkiego daszka z opcją składania. Zaletą jest także możliwość regulowania produktu na wielu płaszczyznach. Nowoczesny bujaczek dla niemowlaka zazwyczaj posiada oparcie, w którym z łatwością zmienia się pozycję. Regulacji może podlegać także dołączony do produktu pałąk z zabawkami. Jedną z ciekawszych dodatkowych funkcji jest także obecność melodyjek, które mają za zadanie rozweselić maluszka lub uspokoić przed snem.

Bujaczki-leżaczki – komfort użytkowania

Wysokiej jakości bujaczek jest wygodny w użytkowaniu nie tylko dla maluszka, ale także dla rodziców. Producenci projektują modele o kompaktowych gabarytach i lekkiej wadze, dzięki czemu ich przenoszenie nie stanowi problemu. Niewątpliwą zaletą jest materiałowe pokrycie, które w razie potrzeby z łatwością można wyczyścić. W wielu przypadkach leżaczek dla dziecka posiada zdejmowaną tapicerkę. Nowoczesne bujaczki rosną wraz z maluszkiem – sprawdzą się zarówno u noworodków, jak i w okresie niemowlęcym.