• O firmie

Witamy w BERTONI POLSKA!
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, gdzie znajdą Państwo produkty najwyższej jakości, bezpieczne, funkcjonalne z atrakcyjnym wzornictwem.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marek:
- MAST Swiss Design (Szwajcaria)
- Renolux (Francja)
- Taf Toys (Izrael)
- Zopa (Czechy)
- Lorelli (Bułgaria)

Wszystkie oferowane przez nas produkty spełniają najostrzejsze normy bezpieczeństwa. W naszym sklepie znajdą Państwo: zabawki, rowerki, wózki dla dzieci, foteliki samochodowe, leżaczki dla niemowląt, krzesełka do karmienia, śpiworki, kocyki, bramki na schody oraz inne zabezpieczenia chroniące dziecko.
Jesteśmy rzetelną firmą,na rynku istniejemy prawie 15 lat. Świadczymy wysokiej jakości usługi i staramy się sprostać każdym oczekiwaniom. Satysfakcja Klientów jest naszym priorytetem, dlatego gwarantujemy najlepszy serwis posprzedażowy. Pozytywnie Cię zaskoczymy naszym podejściem.
Nasz Dział Obsługi Klienta służy pomocą na każdym etapie zakupów oraz po nich. Oferowane przez nas produkty dostępne są od ręki w naszym magazynie.
Oferujemy produkty, które są wyjątkowe na polskim rynku, w tym m.in. zabawki. Wszystkie zamówienia złożone do godziny 13.00 - w przypadku płatności za pobraniem, wysyłamy jeszcze tego samego dnia, a przy płatności przelewem, niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.

Jesteśmy pewni, że dzięki specjalnie wyselekcjonowanym produktom w naszej ofercie przekonacie się, jak wspaniale być rodzicem.