Nowy rok i nowa marka na polskim rynku MAST Swiss Design. Szwajcarski producent zaskakuje bardzo wysoką jakością i posiada bardzo ciekawe portfolio. Producent doświadczył wiele ciekawych projektów, genialnych pomysłów i praktycznych innowacji dystrybuując najlepsze marki w Szwajcarii. Całe to doświadczenie wykorzystuje bardzo efektywnie i tworzy praktyczne, piękne i wysokiej jakości wózki MAST Swiss Design.

Szwajcarki producent już na wstępie pozytywnie nas zaskakuje a w tym roku robi to bardzo mocno. Naszą uwagę przyciąga cała kolekcja wózków M.4 oraz akcesoriów. Stonowana, elegancka i jednocześnie z atrakcyjnym wzornictwem. Zdecydowanie produkt z najwyższej półki, jakościowo bardzo dobry i nie przesadzony.

Podstawą modelu M.4 MAST Swiss Design jest nowoczesna i bardzo lekka rama. Rama jest skonstruowana idealnie, z myślą o najmniejszym manewrze i najtrudniejszym terenie. Dzięki niej wózek jest zwinny, lekki a amortyzacja na cztery koła pozwala czerpać nieograniczoną przyjemność z jazdy także poza miastem, na wakacjach i leśnych spacerach. Stelaż M.4 to wytrzymała konstrukcja dedykowana dla dzieci o wadze do 22 kg. Dużym plusem spacerówki jest pojemny aż 5 kg kosz na zakupy i niezbędne rzeczy dla dziecka.

MAST Swiss Design kładzie nacisk na jakość produktu, bezpieczeństwo oraz prostą obsługę. Doświadczenie przy współpracy z innymi wiodącymi markami zrobiło swoje, stąd bardzo przemyślane produkty i rozwiązania dla dzieci. Proste w obsłudze, kompaktowe i wygodne. Dzięki tym innowacjom, możemy cieszyć się z jednych z najlepszych produktów dla dzieci, doceniają to rodzice w wielu krajach Europy.

W wózku M.4 znajdziemy duże koła, wykonane z wysokiej jakości kopolimerów, są one bardzo wytrzymałe i zwrotne, stworzone specjalnie dla płynnej jazdy w każdym terenie. W przekroju kół zastosowano specjalną i innowacyjną technologię, która wpływa na niższą wagę wózka. Spacerówka M.4 waży zaledwie 8,5 kg a to naprawdę świetny wynik ze względu na komfort jaki oferuje jedno z najobszerniejszych siedzik na rynku i nie tylko. Wózek mieści się też do najmniejszych bagażników.

Siedzisko w modelu M.4 MAST Swiss Design to gwarancja wygody użytkowania aż do ok. 4 roku życia dziecka. Ogromnym atutem jest wysokie oparcie, nawet starsze dziecko podczas snu będzie miało bardzo wygodnie, a główka zawsze znajdzie wsparcie.

  

Co może jeszcze zaskoczyć w w opisywanym wózku? Duża budka wózka, z dodatkowym panelem przeciwsłonecznym i praktycznymi dwoma okienkami do podglądu dziecka. Jedno z okienek jest standardowo na górze budki, drugie z tyłu, wystarczy rozsunąć materiał i mamy doskonały podgląd dziecka oraz wentylację (siatka służy jako zabezpieczenie). Spacery będą dokładnie takie, jakich oczekujemy.

Wózek M.4 przypadł nam bardzo do gustu, lekki i funkcjonalny oraz przemyślane rozwiązania dla dzieci i wymagających rodziców. Cała kolekcja urzeka i pozytywnie nastraja, pełna klasy i elegancji. Wśród nowości znajdziemy też nową odsłonę uwielbianej tapicerki Rose. Kunszt w wykonaniu dodatków z perforowanej eko-skóry nadaje wózkowi niezwykłego charakteru.

Do pozostałych atrybutów wózka można zaliczyć pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, które mają bezstopniową regulację i można je regulować jedną ręką, to bardzo przydatna cecha, również uchwyt wykonany ze wspomnianej perforowanej eko-skóry można regulować w 4 pozycjach, więc jeśli rodzice są różnego wzrostu a w dodatku starsze rodzeństwo chciałoby czasami poprowadzić wózek, taka regulacja idealnie się sprawdzi. Oczywiście indywidualna regulacja podnóżka oraz oparcia do pozycji leżącej to funkcje, o których nie trzeba wspominać, każdy wózek spacerowy powinien to mieć, jednak zdajemy sobie sprawę, że nie w każdym działa to tak sprawnie jak w M.4 MAST Swiss Design.

Ciekawe detale na ramie i kołach nadają wózkowi uroku, a dobra jakość i solidne aluminium użyte do konstrukcji stelaża zawsze są chronione dzięki innowacyjnemu systemowi składania jedną ręką. Tapicerka wózka jest chroniona przed zabrudzeniem, a stelaż przed zarysowaniem - wózek M.4 po złożeniu stoi samodzielnie.

Do wózków z kolekcji MAST Swiss Design możemy dobrać praktyczne plecaki (z matą do przewijania), torby, osłony, pokrowce i śpiworki. Każde z nich jest wykonane w największej dbałości o detale. Plecaki i torby są tak atrakcyjne, że mogą nam posłużyć do innych celów.

Wyłączny dystrybutor w Polsce zaprasza do kontaktu telefonicznego 660026731 i mailowego biuro@bertonipolska.pl. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania oraz pokierujemy w jakim sklepie w najbliższej okolicy można nabyć i przetestować wózki MAST Swiss Design.

Kliknij, aby przejść do artykułu.