Wybór idealnego wózka to zadanie, które wymaga uwzględnienia wielu czynników: wygody, funkcjonalności, bezpieczeństwa i stylu. Wózek M.2x z gondolą marki MAST to rozwiązanie, które łączy w sobie wszystkie te cechy, zapewniając komfort zarówno dziecku, jak i rodzicom.
W tym wpisie przedstawiamy najważniejsze zalety i funkcje tego wyjątkowego wózka, który doskonale sprawdzi się w codziennym życiu miejskim i podczas weekendowych wypadów na łono natury.

Pełnowymiarowy i Kompaktowy

Wózek M.2x to połączenie pełnowymiarowego wózka spacerowego z wygodą lekkiego modelu. Jest idealnym rozwiązaniem dla rodziców, którzy potrzebują funkcjonalnego wózka do poruszania się po mieście, ale także chcą korzystać z jego zalet podczas spacerów na świeżym powietrzu. Kompaktowy design ułatwia manewrowanie w wąskich miejskich alejkach, a jednocześnie zapewnia pełną wygodę dziecku.


Komfort dla Dziecka

Wygodne Siedzisko i Regulowany Podnóżek

Wózek M.2x wyposażony jest w dobrze wyściełane siedzisko z łatwo rozkładanym oparciem, które można regulować w trzech pozycjach jedną ręką. Regulowany podnóżek, który można ustawić w dwóch pozycjach, zapewnia dodatkowy komfort. Dziecko może wygodnie siedzieć w pozycji całkowicie pionowej, co pozwala na swobodę ruchów i aktywne obserwowanie otoczenia.

Duża Budka i Okienka Wentylacyjne

Budka wózka M.2x jest wyjątkowo duża i można ją dodatkowo rozszerzyć za pomocą dwóch zamków błyskawicznych. Zapewnia to doskonałą ochronę przed słońcem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Okienka widokowe w górnej części budki oraz z tyłu oparcia zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza, co jest kluczowe dla komfortu termicznego dziecka.

Funkcjonalność dla Rodziców

Koła na Każdy Teren

Większe przednie koła wózka M.2x zostały zaprojektowane tak, aby radzić sobie z różnorodnym terenem. Dzięki temu, niezależnie od powierzchni, wózek prowadzi się płynnie i stabilnie. Koła można również łatwo zdemontować, co pozwala na szybkie złożenie wózka do kompaktowych rozmiarów, idealnych do przechowywania lub transportu.

Duży Kosz na Zakupy

Pod wózkiem znajduje się pojemny kosz na zakupy, który można obciążyć do 5 kg. Jest łatwo dostępny, co ułatwia przewożenie niezbędnych akcesoriów dla dziecka oraz codziennych zakupów.

Składanie i Rozkładanie Jedną Ręką

System składania i rozkładania wózka jedną ręką to ogromna wygoda dla rodziców. Po złożeniu, wózek stoi samodzielnie, co ułatwia jego przechowywanie i transport.

Bezpieczeństwo i Innowacje

Regulowana Uprząż i Pałąk Ochronny

Wózek M.2x wyposażony jest w regulowaną pięciopunktową uprząż, którą można łatwo dostosować do wzrostu dziecka. Pałąk ochronny można odłączyć, co ułatwia montaż gondoli lub fotelika samochodowego za pomocą specjalnych adapterów.

Gondola M.2x - Komfort od Pierwszych Dni

Ochrona i Wentylacja

Gondola M.2x zapewnia noworodkowi komfort od pierwszych dni życia. Duża budka z ochroną przeciwsłoneczną UV50+ i tylnym otworem wentylacyjnym zapewnia doskonałą ochronę przed promieniami UV oraz pełną cyrkulację świeżego powietrza. Wysuwana przednia osłona dodatkowo chroni przed wiatrem i słońcem.


Materac z Systemem Wentylacji

Materac gondoli M.2x składa się z dwóch części: perforowanego materaca piankowego oraz siatki 3D mesh. Takie połączenie zapewnia specjalną cyrkulację powietrza, minimalizując ryzyko zastoju wilgoci. Materac jest grubszy w okolicy głowy, co pomaga zmniejszyć refluks.

Łatwe Montowanie i Przenoszenie

Gondolę M.2x można łatwo zamontować na ramie wózka za pomocą adapterów, które gwarantują solidne połączenie. Przyciskami pamięci można łatwo zdjąć gondolę jedną ręką, co ułatwia jej przenoszenie.


Podsumowanie

Wózek M.2x z gondolą marki MAST to wszechstronne rozwiązanie, które spełni oczekiwania zarówno dziecka, jak i rodziców. Jego funkcjonalność, innowacyjne rozwiązania i elegancki design sprawiają, że jest to idealny wybór na każdą okazję. Niezależnie od tego, czy poruszacie się po mieście, czy spędzacie czas na łonie natury, wózek M.2x zapewni komfort, bezpieczeństwo i styl.

KLIKNIJ po dodatkowe informacje nt wózka

ZOBACZ filmik prezentujący ten wózek