M.TWIN x to Twój nowy codzienny bohater. Niezależnie od tego, czy mieszkasz w mieście, czy na wsi, M.Twin x zawsze będzie Cię wspierać w codziennym życiu. Jest to idealny wybór dla rodziców, którzy potrzebują niezawodnego, wygodnego i wszechstronnego wózka. Możesz go używać dla bliźniąt lub dla dwójki dzieci w różnym wieku, co czyni go wyjątkowo wszechstronnym i funkcjonalnym. Pozwól, że przedstawię Ci, dlaczego M.Twin x to najlepszy wybór dla Ciebie i Twoich dzieci.

Łatwe Przechowywanie i Składanie

M.Twin x jest wyjątkowo łatwy do przechowywania. Dzięki możliwości złożenia na płasko, wózek można bez trudu przechowywać w małych przestrzeniach. Dodatkowo, składa się jedną ręką, co jest ogromnym ułatwieniem dla zapracowanych rodziców.

Koła M.Twin x – Wybierz Idealne dla Siebie

Z naszym M.Twin x masz możliwość wyboru spośród dwóch rodzajów kół:

  • Koła Light – lekkie i łatwe do manewrowania, idealne do miejskich spacerów po chodnikach i parkach.
  • Koła High Performance – przeznaczone do wyższych osiągów, doskonałe na różne tereny i trudniejsze warunki.

Który zestaw kół pasuje bardziej do Twojego stylu życia? Niezależnie od wyboru, wózek M.Twin x zapewni płynną i wygodną jazdę.

Zaczynając od Gondoli do Siedziska – M.Twin x Dopasowany do Twoich Potrzeb

M.Twin x oferuje niesamowicie wszechstronne opcje konfiguracji. Możesz zacząć od dwóch gondoli, dwóch fotelików samochodowych umieszczonych obok siebie lub dwóch siedzisk. Możliwość łączenia dowolnych z tych opcji zapewnia idealne dopasowanie do Twoich bieżących potrzeb. Wózek pozwala na:

  • Używanie jednego fotelika samochodowego i jednego siedzenia.
  • Korzystanie z jednej gondoli i jednego siedzenia.

Twoje dzieci będą się czuły komfortowo w swoich dużych siedziskach, a jak wiemy, razem zawsze jest lepiej! Ramię w ramię, Twoje dzieci mogą razem bawić się, rozmawiać, jeść i uśmiechać się.

Fotelik Samochodowy w M.Twin x – Bezpieczeństwo i Wygoda

M.Twin x można wyposażyć w jeden lub dwa adaptery do fotelika samochodowego. Adaptery na prawą i lewą stronę zatrzaskują się jednym kliknięciem i zdejmują jednym naciśnięciem przycisku. Bezpieczeństwo jest najwyższym priorytetem – usłyszysz kliknięcie, gdy fotelik będzie zablokowany.

Wszystkie Możliwości w Jednym Wózku

Idealna elastyczność to kluczowy aspekt M.Twin x. Możesz dowolnie łączyć gondole, foteliki samochodowe i siedziska, aby spełniały aktualne potrzeby Twojej rodziny. Niezależnie od sytuacji, M.Twin x dostosuje się błyskawicznie.

Komfortowe Siedziska i Regulowany Podnóżek

Wózek M.Twin x został zaprojektowany z myślą o maksymalnym komforcie Twoich dzieci.

  • Siedziska można bezstopniowo regulować w zakresie 170 stopni, co pozwala na doskonały relaks i drzemkę podczas spacerów.
  • Podnóżek można ustawić w czterech różnych pozycjach, co dodatkowo zwiększa wygodę małych pasażerów.

Duży i Łatwo Dostępny Kosz na Zakupy

M.Twin x posiada duży i wygodny kosz na zakupy, który udźwignie przedmioty o wadze do 5 kg. Zachwyć się wyjątkowo przestronnym schowkiem, w którym zmieszczą się wszystkie niezbędne dla dziecka rzeczy, zawsze mając je pod ręką.

Trwałe i Eleganckie Materiały

M.Twin x to nie tylko funkcjonalność, ale także styl i trwałość:

  • Wysokiej jakości tekstylia są trwałe i łatwe w czyszczeniu.
  • Rączka i pałąk wykonane są ze skóry wegańskiej, dodając elegancji.
  • Lekka rama z aluminium oraz amortyzacja wszystkich kół zapewniają optymalną jazdę.

Bezpieczeństwo Przede Wszystkim

Wózek M.Twin x produkowany jest zgodnie z certyfikacją EN 1888-2. Siedzisko może udźwignąć do 25 kg, co świadczy o jego wytrzymałości i bezpieczeństwie dla Twoich dzieci.


M.Twin x to wszechstronny, wygodny i stylowy wózek dla rodziców bliźniąt lub dwójki dzieci w różnym wieku. Dzięki licznym możliwościom konfiguracji, łatwości przechowywania i wyjątkowemu komfortowi dla dzieci, jest to wybór, który ułatwi codzienne życie każdej rodzinie. Razem zawsze jest lepiej – wybierz M.Twin x!

KLIKNIJ po dodatkowe informacje nt wózka M.Twin x

ZOBACZ filmik prezentujący wózek