Rozwój przez Zabawę

Edukacyjne zabawki dla najmłodszych stają się coraz bardziej popularne wśród rodziców, którzy stawiają na zrównoważony rozwój swoich pociech. Moje Pierwsze Bingo Królik to jedna z tych gier, które łączą edukację z zabawą, wspierając rozwój dzieci w wieku powyżej 24 miesięcy. Zainspirowana klasyczną grą bingo, została zaprojektowana, by sprostać potrzebom rozwojowym maluchów, oferując jednocześnie godziny fascynującej zabawy.Przegląd Gry

Moje Pierwsze Bingo Królik to gra edukacyjna dla dwóch graczy, w której maluchy obracają strzałką i umieszczają królicze znaczniki na drewnianej planszy na podstawie obrazka, który się pojawi. Celem gry jest umieszczenie czterech króliczków w rzędzie na planszy – kto zrobi to pierwszy, wygrywa. Gra nie tylko dostarcza wiele radości, ale również wspiera rozwój umiejętności poznawczych oraz interakcji społecznych.

Zawartość Zestawu

Gra Moje Pierwsze Bingo Królik zawiera:

  • 4 bogato ilustrowane, dwustronne drewniane plansze do gry.
  • 2 dwustronne karty tematyczne na kółku.
  • 8 plastikowych znaczników w kształcie króliczków.
  • 1 plastikową wirującą strzałkę.
  • 1 podstawę do wirującej strzałki.

Bezpieczeństwo i Ekologia

Bezpieczeństwo dzieci jest dla nas priorytetem. Wszystkie elementy gry wykonane są z bezpiecznych i trwałych materiałów, które są wolne od BPA, ołowiu, ftalanów i rtęci. Dodatkowo znaczki w kształcie królika zostały przetestowane pod kątem bezpieczeństwa, aby spełniały najwyższe standardy.

Rozwój Umiejętności

Moje Pierwsze Bingo Królik wspiera rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

1. Wsparcie Rozwoju Poznawczego

Gra pomaga maluchom rozwijać zdolności poznawcze poprzez dopasowywanie kształtów do odpowiadających im obrazków na planszy. Dzięki temu dzieci uczą się identyfikować, kategoryzować różne kształty, kolory i przedmioty.

2. Wzmacnianie Interakcji Społecznych

Gra w parach sprzyja rozwijaniu umiejętności współpracy i komunikacji. Dzieci uczą się czekać na swoją kolej, współpracować, a także rozwijają poczucie zespołowości.

3. Rozwój Umiejętności Motorycznych

Obracanie strzałki oraz umieszczanie znaczników na planszy wspiera rozwijanie koordynacji wzrokowo-ruchowej oraz zręczności maluchów.

4. Nauka Rozpoznawania Liczb

Gra wspiera naukę liczenia i rozpoznawania liczb, co jest kluczowe w rozwoju wczesnych umiejętności matematycznych. Dzieci ćwiczą dopasowywanie ilości, co wzmacnia ich umiejętności liczenia.


Podsumowanie

Moje Pierwsze Bingo Królik to idealna zabawka, która łączy naukę z zabawą, wspierając rozwój dzieci w kluczowych obszarach. Jest to gra, która nie tylko dostarcza wiele radości, ale także wspiera rozwój poznawczy, społeczny i motoryczny maluchów. Dzięki bezpiecznym materiałom i przemyślanemu projektowi, jest to zabawka, która z pewnością będzie cieszyć zarówno dzieci, jak i ich rodziców. Wybierz Moje Pierwsze Bingo Królik i zapewnij swojemu dziecku godziny wartościowej zabawy!

KLIKNIJ po dodatkowe informacje o naszym Bingo

ZOBACZ filmik prezentujący tę zabawkę