Jeśli jesteś rodzicem, to wiesz, jak ważny jest wybór odpowiedniego wózka dla Twojego dziecka. To nie tylko kwestia wygody, ale i bezpieczeństwa. Dzisiaj przedstawiamy jeden z najbardziej innowacyjnych modeli dostępnych na rynku - wózek spacerowy Mast M.4 Mini. Dowiedzmy się, dlaczego warto go mieć!

Dwa Rodzaje Kół – Perfekcyjnie Dopasowane do Twoich Potrzeb

Mast M.4 Mini jest dostępny w dwóch wersjach – z kołami terenowymi High Performance oraz z lekkimi kołami Light. Oba rodzaje kół gwarantują komfortową jazdę, ale różnią się przeznaczeniem:

Koła High Performance

Koła High Performance są idealne do jazdy po różnorodnych nawierzchniach. Dzięki zaawansowanemu zawieszeniu i dużym kołom, Mast M.4 Mini z łatwością sprosta każdemu wyzwaniu, zapewniając optymalne wrażenia z jazdy zarówno po miejskich chodnikach, jak i po nierównym terenie na łonie natury.

Koła Light

Jeśli natomiast preferujesz lekkie i zwinne rozwiązanie, wybierz wózek Mast M.4 Mini z kołami Light. Te wytrzymałe koła wykonane są z polipropylenu, co sprawia, że wózek jest niezwykle lekki i łatwy do manewrowania, zachowując przy tym doskonałą stabilność i płynność jazdy.

Łatwe Składanie i Rozkładanie

Rodzice szukający wózka spacerowego, który jest łatwy w obsłudze, będą zachwyceni modelem Mast M.4 Mini. Jest on niezwykle prosty do składania - wystarczy jedno pociągnięcie i wózek stoi złożony. Rozkładanie jest równie szybkie, co sprawia, że Mast M.4 Mini jest idealnym rozwiązaniem dla rodziców w ciągłym ruchu.

Bezpieczeństwo na Pierwszym Miejscu

Mast M.4 Mini wyposażony jest w 5-punktowe pasy z płynną regulacją, co oznacza, że pasy można zawsze dopasować do rozmiaru dziecka bez konieczności ich ponownego zakładania. System ten zapewnia maksymalne bezpieczeństwo malucha podczas każdej przejażdżki.

Komfort i Wygoda dla Dziecka

Rączka wykonana z perforowanej skóry wegańskiej jest nie tylko wygodna w trzymaniu, ale również estetyczna. Obszerna budka przeciwsłoneczna z ochroną UV 50+ zapewnia Twojemu dziecku ochronę przed słońcem, podczas gdy regulowany podnóżek umożliwia komfortową drzemkę w każdej chwili. Dzięki dwóm okienkom w budce, masz zawsze możliwość obserwowania dziecka, co jest nieocenioną zaletą podczas dłuższych spacerów.

Praktyczność na Codzień

Wózek spacerowy Mast M.4 Mini to również praktyczność. Duży kosz na zakupy pod wózkiem zapewnia wystarczającą ilość miejsca na wszystkie niezbędne przedmioty, takie jak zakupy czy torba z pieluchami. Materiały użyte do produkcji wózka są wysokiej jakości – od poliestru, z którego wykonane są budka i siedzisko, po aluminiową ramę i elementy plastikowe z nylonu. Opony gumowe PU oraz koła wykonane z polipropylenu i amortyzacja kół gwarantują płynność jazdy.

Specyfikacja Techniczna

 • Przedział wiekowy: od około 6 miesięcy do około 3 lat
 • Koła: dostępne w dwóch wersjach – High Performance oraz Light
 • System pasów: 5-punktowe pasy z płynną regulacją
 • Podnóżek i oparcie: indywidualnie regulowane, możliwość ustawienia do pozycji leżącej
 • Kosz na zakupy: duży, praktyczny
 • Budka przeciwsłoneczna: 3-stopniowa, z ochroną UV 50+
 • Uchwyt do prowadzenia: perforowana skóra wegańska
 • Rama: aluminiowa
 • Elementy plastikowe: nylonowe
 • Obręcze kół: polipropylenowe (PP)
 • Wysokość oparcia: 50 cm
 • Łączna długość (oparcie, siedzisko, podnóżek): 100 cm

Podsumowanie

Jeśli szukasz wózka spacerowego, który łączy w sobie wygodę, bezpieczeństwo i funkcjonalność oraz daje możliwość wyboru między kołami terenowymi a lekkimi, Mast M.4 Mini jest idealnym wyborem. Jego zaawansowane technologie i wysoka jakość wykonania sprawiają, że sprawdzi się on w każdym środowisku, zapewniając Twojemu dziecku maksymalny komfort i bezpieczeństwo. Niezależnie od tego, dokąd się wybierasz, Mast M.4 Mini będzie Twoim niezastąpionym towarzyszem na każdym kroku.

Nie czekaj! Sprawdź Mast M.4 Mini i przekonaj się, jak może ułatwić Twoje codzienne spacery z dzieckiem.

KLIKNIJ po dodatkowe informacje nt wózka M4 mini

ZOBACZ filmik prezentujący wózek