• Foteliki samochodowe 9-36 kg

Nie chcesz inwestować w drogi fotelik wysokiej jakości, ponieważ twoja pociecha szybko z niego wyrośnie? Może warto zastanowić się nad modelami, które skierowane są do największej grupy maluchów. Fotelik  Olymp Renolux 9-36 kg to oferta dedykowana dzieciom między 9 miesiącem i 12 rokiem życia.

Decydując się na jeden produkt, który wystarczy na najdłuższy okres dorastania, zaoszczędzą Państwo środki finansowe, otrzymując dodatkowo niezwykle uniwersalny produkt. Każdy fotelik 9-36 kg dysponuje możliwościami regulacji, by istniała możliwość dostosowania go do wzrostu i preferencji pociech w każdym wieku. Uniwersalny model to gwarancja zadowolenia, bezpieczeństwa i wygody – zarówno dzieci, jak i rodziców.

Wybierając produkty z oferty naszego sklepu, posiadają Państwo gwarancję najwyższej jakości i szczególnej selekcji. Asortyment wykonany jest zgodnie z najbardziej rygorystycznymi standardami, posiada niezbędne atesty i certyfikaty, dzięki czemu charakteryzuje się wytrzymałością oraz będzie on służył przez wiele lat.

  • Parametry