• SKOCZKI/BUJAKI

Niewątpliwie skoczki dla dzieci oprócz tego, że dostarczają wiele radości, niosą za sobą także wiele zalet. Przede wszystkim trenują u starszaków koordynację ruchową - trzymanie przy jednoczesnym utrzymaniu równowagi i odbijaniu się od podłoża. Wszystkie te czynności z kolei wpływają na rozwój dużej motoryki u dzieci, która z czasem przejawia się zdolnością do biegania, pchania, podnoszenia czy podskakiwania.

  • Parametry

Czym jest skoczek dla dziecka? 

W sklepie Bertonipolska.pl na wszystkich zainteresowanych niczym nieograniczoną zabawą czekają także liczne skoczki dla dzieci. Konstrukcje te mogą występować w formie podwieszanych we framudze drzwi swego rodzaju huśtawek, które zamiast na klasycznych sznurkach, osadzone są na linach. Maluszek, poruszając się, wprawia je w ruch pionowy. Jest to rozwiązanie idealne dla siedzących, jednak niechodzących jeszcze pociech. 

Niemniej znane są skoczki dla dzieci w formie gumowych, sprężynowych zwierzątek. Stanowią one najlepsze wsparcie codziennej aktywności fizycznej dzieci, które potrafią już samodzielnie chodzić, a także skakać.