• Producent - Mutsy

Dla lepszej przyszłości.

W Mutsy nie tylko tworzymy wózki; pielęgnujemy styl życia i rozwijamy przyszłość.
Dlatego z radością przedstawiamy naszą inicjatywę sadzenia drzew, nawiązaną w ramach wyjątkowej współpracy z
Sumthing, organizacja z pasją zaangażowana w przywracanie natury. To partnerstwo ożywia las Mutsy, położony w sercu Brazylii, na obszarze różnorodności biologicznej korytarza Araguaia. Naszą misją jest nie tylko przywrócenie lasów deszczowych, ale także stworzenie dla nich trwałego dziedzictwa swoją rodzinę i naszą planetę.

Wybierając Mutsy, nie tylko inwestujesz w produkt wysokiej jakości; przyczyniasz się do czegoś więcej - zrównoważoną, pełną miłości przyszłość. Nie chodzi tylko o wielkie decyzje, ale o małe rzeczy, takie jak sadzenie drzewa – które robią monumentalne wrażenie.

Dołącz do nas w tej podróży, gdy tworzymy nie tylko wózki, ale lepszy świat.

Witamy w rodzinie Mutsy, a teraz w lesie Mutsy.


Jak to działa?

Kupując wózek Mutsy, zyskujesz nie tylko wysokiej jakości, zrównoważony tryb transportu dla Twojego malucha. Zapuszczasz także korzenie dla lepszej przyszłości. Kiedy już to zrobisz i powitałeś wózek Mutsy w swojej rodzinie i ukończyłeś naszą prostą rejestrację online, oddany zespół posadzi drzewo w Twoim imieniu w powstającym lesie Mutsy. Nie będzie to po porostu drzewo; to będzie Twoje drzewo. Otrzymasz zdjęcie swojej sadzonki, co pozwoli Ci śledzić jego rozwój, obserwując, jak rośnie Twoje dziecko.

Sadzenie drzewka jest łatwe! Po prostu zeskanuj kod QR, uzupełnij swoje dane i drzewo gotowe. Reszta następuje automatycznie. Będziesz mógł obserwować kwitnący las Mutsy w zaciszu Twojego domu, łącząc Twoją rodzinę z globalnymi wysiłkami na rzecz zrównoważonego rozwoju.
Więcej informacji na temat Mutsy Forest znajdziesz na: mutsyworld.com/sustainability

  • Parametry

Mutsy las