Fotelik samochodowy Renolux Gaia i-Size to niezastąpione rozwiązanie dla rodziców, którzy kładą nacisk na bezpieczeństwo i komfort swoich pociech podczas podróży samochodem.
Przeznaczony dla dzieci od narodzin do około 4. roku życia, ten obrotowy fotelik oferuje innowacyjne funkcje, które sprawią, że podróż stanie się zarówno bezpieczna, jak i wygodna dla malucha.

Jedną z kluczowych cech fotelika Renolux Gaia i-Size jest jego zdolność do przesuwania się, co zapewnia więcej miejsca na nogi dla dziecka podróżującego tyłem do kierunku jazdy. Ta funkcja jest szczególnie ważna, gdy starsze dzieci często nie akceptują pozycji tyłem do kierunku jazdy ze względu na ograniczoną przestrzeń na nogi. Dzięki tej innowacji, fotelik Gaia i-Size oferuje kompromis pomiędzy bezpieczeństwem podróży tyłem do kierunku jazdy a komfortem malucha.

Dodatkowo, fotelik Renolux Gaia i-Size posiada certyfikat zgodności z normą R129 i-Size dla dzieci o wzroście od 40 do 105 cm oraz pozytywną ocenę w testach zderzeniowych ADAC, co potwierdza jego wysoką jakość i standardy bezpieczeństwa. Wyprodukowany we Francji, fotelik ten reprezentuje europejską jakość i dbałość o szczegóły.

Nie można zapomnieć o technologii Softness®, która jest kluczowym elementem komfortu tego fotelika. Dzięki tej technologii, fotelik jest nie tylko bezpieczny, ale także miękki i delikatny dla skóry dziecka, zapewniając mu przyjemne doznania podczas podróży.

Warto podkreślić, że fotelik Renolux Gaia i-Size posiada obrotową funkcję o 90° oraz możliwość 180° zmiany kierunku, co ułatwia zarówno instalację dziecka, jak i zmianę pozycji fotelika. Dodatkowo, regulowany zagłówek, system Isofix oraz miękka i łatwo zdejmowana tapicerka to dodatkowe elementy, które sprawiają, że ten fotelik to kompleksowe i praktyczne rozwiązanie dla każdego rodzica.


Podsumowując, fotelik samochodowy Renolux Gaia i-Size to nie tylko gwarancja bezpieczeństwa i ochrony dla dziecka podczas podróży samochodem, ale także wyraz troski o jego komfort i dobre samopoczucie. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i wysokiej jakości wykonaniu, ten fotelik spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających rodziców, zapewniając im spokojną i komfortową podróż z dzieckiem.

KLIKNIJ po dodatkowe informacje nt fotela

ZOBACZ filmik prezentujący fotelik