Czy kiedykolwiek marzyłeś o wózku, który łączy w sobie lekkość, funkcjonalność i stylowy wygląd? Przedstawiamy nową wersję wózka M.2 od marki MAST, która spełnia te i wiele innych wymagań. Zmodernizowana wersja M.2 posiada wyższe oparcie, lepszą pozycję siedzącą oraz dodatkowy panel na suwak w budce, co czyni go jeszcze bardziej przyjaznym dla rodziców i wygodnym dla dzieci.

Lekka waga i Kompaktowość

Wózek M.2 waży zaledwie 6 kg, co sprawia, że jest niezwykle łatwy w transporcie. Dzięki kompaktowym rozmiarom po złożeniu (zmieści się w standardowym bagażu podręcznym po zdjęciu kół), M.2 to doskonały towarzysz podróży samolotem, pociągiem, samochodem, a także pieszo. Obsługa jedną ręką umożliwia szybkie składanie i rozkładanie wózka, co jest idealne w dynamicznych sytuacjach.


Funkcjonalność na Najwyższym Poziomie

M.2 jest wyposażony w bezstopniowo regulowane siedzisko, które można ustawić w dowolnej pozycji do 170°, zapewniając maksymalny komfort dla dziecka nawet podczas drzemki. Regulowany podnóżek oraz 5-punktowe pasy bezpieczeństwa z płynną regulacją umożliwiają dostosowanie wózka do potrzeb rosnącego dziecka.

Dzięki dwa okienkom w budce, zawsze masz swoje dziecko na oku, a siateczkowe wykończenie zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza w ciepłe dni.

Zawieszenie i Koła

Małe, ale solidne koła z wysokiej jakości kopolimerów, wyposażone w łożyska i amortyzatory, gwarantują płynną jazdę po różnych powierzchniach. Łożyskowane koła przednie (15 cm) oraz tylne (18 cm) zapewniają nieznaczne zużycie i komfort użytkowania.

Opcjonalne Udogodnienia

Dodatkowym atutem M.2 jest możliwość zamontowania adaptera do fotelika samochodowego, co pozwala na łatwe przenoszenie dziecka z samochodu do wózka. Plecak transportowy oraz podwójne złącze do zamiany wózka w wersję dla rodzeństwa to opcje dostępne za dopłatą, które podnoszą wygodę użytkowania.

Detale, które Czynią Różnicę

Wózek M.2 jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, zarówno tapicerka, jak i rama wózka prezentują szwajcarską jakość. Barierka ochronna i practical daszek przeciwsłoneczny, duży kosz na przedmioty o obciążeniu do 3 kg oraz rączka pokryta ekoskórą zapewniają stylowy wygląd i funkcjonalność.

  • Regulowany podnóżek w kilku pozycjach
  • Otwieranie i zamykanie jedną ręką
  • Płynna regulacja pasów bezpieczeństwa
  • Ciekawa kolorystyka w sześciu pięknych kolorach

Podsumowanie

Wózek M.2 marki MAST to połączenie wysokiej jakości, nowoczesnego designu i inteligentnych funkcji, które ułatwią życie każdemu rodzicowi. Jego lekka konstrukcja i kompaktowe rozmiary po złożeniu czynią go niezastąpionym podczas każdej podróży, a liczne funkcje zapewniają maksymalny komfort i bezpieczeństwo dla Twojego dziecka.

Czy jesteś gotowy, aby wózek M.2 stał się nieodłącznym elementem Twojej codzienności? Wybierz M.2 – Twoje MUST HAVE!

KLIKNIJ po dodatkowe informacje o naszym wózku M.2

ZOBACZ filmik prezentujący wózek