• Producent - Taf Toys

Taf Toys to marka zabawek, która stawia na:

Łatwiejsze rodzicielstwo

Taf Toys projektuje i opracowuje zabawki, które pomagają zapewnić płynniejsze wrażenia rodzicielskie, pozwalając Ci skupić się na cieszeniu się każdą chwilą z dzieckiem. Każda z zabawek została starannie przemyślana, aby przyczynić się do rozwoju Twojego dziecka, jednocześnie sprawiając, że każda interakcja staje się przyjemniejsza, niezależnie od tego, czy jest to pora snu, zabawa, czy po prostu spacer. Łatwiejsze rodzicielstwo to niezliczone chwile miłości, zabawy, szczęścia i radości z dzieckiem.


Łatwiejszy rozwój
Dzieci się rozwijają, rodzice są dumni.

Twoje dziecko jest chętne do odkrywania i uczenia się nowych rzeczy codziennie. Nasz zespół ekspertów ds. rozwoju stworzył linię najnowocześniejszych zabawek, których celem jest zwiększenie zdolności motorycznych, zdolności poznawczych i emocjonalnego IQ Twojego dziecka. Każda zabawka zawiera wiele funkcji dostosowanych do wieku, które pomogą Twojemu dziecku doskonalić umiejętności w miarę dorastania. Twoje dziecko się zaskoczy!

Łatwiejsza nauka
Maluchy uczą się, rodzice zachwycają.
Twoje dziecko rośnie i rozwija się, każdego dnia chętnie uczy się nowych rzeczy. Ciekawość i niezależność wzrastają w ciągu pierwszego roku życia, a od około 6 miesiąca życia Twoje dziecko stawia pierwsze kroki. Najlepsi eksperci z Taf Toys wraz ze specjalistami ds. rozwoju dzieci opracowali linię produktów, które wspierają rozwój umiejętności małych dzieci z różnych z obszarów: zdolności motoryczne (duże i małe), rozwiązywanie problemów, umiejętności komunikacyjne i językowe, inteligencja emocjonalna. Nauka malucha jest najefektywniejsza przez zabawę i gry. Niech zacznie się zabawa!

Łatwiejszą podróż
Dzieci bawią się, rodzice prowadzą.
Kluczem do bezproblemowej podróży samochodem jest spokojne dziecko. Dlatego nasze zabawki samochodowe oferują wiele łatwo dostępnych zabawek i specjalnie skomponowaną muzykę, która zapewni rozrywkę Twojemu dziecku. Łatwo przymocuj i dostosuj zabawkę, a będziesz gotowy na zabawną i relaksującą przejażdżkę dla Ciebie i dla Twojego dziecka. Udanej podróży!

Łatwiejsze spędzanie czasu na zewnątrz
Dzieci dobrze się bawią, rodzice odpoczywają.
Niemowlęta uwielbiają przebywać na świeżym powietrzu. Podczas gdy rodzice cieszą się widokami, dziecko ma szansę odkryć nowe i ekscytujące widoki, zapachy i dźwięki. Dlatego stworzyliśmy zabawki, które ułatwiają Tobie i Twojemu dziecku zabawę na świeżym powietrzu, oferując specjalne funkcje, tj. maty, zacienienia itp. Miłego spaceru!

Łatwiejszy sen
Dzieci śpią, rodzice regenerują siły.
To był niesamowity dzień razem i teraz zarówno Ty, jak i Twoje dziecko potrzebujecie odpoczynku. Nasza gama zabawek na dobranoc pomaga dziecku łatwo zasnąć dzięki specjalnie skomponowanej muzyce i znajomym, relaksującym dźwiękom z kojącymi światłami. Daje to szansę na zasłużony sen, dzięki czemu możesz odpocząć i przygotować na kolejny wspaniały dzień pełen nowych odkryć. Spokojnej nocy.


              
  • Parametry